Find Property:

Popisek bytové jednotky 2x 3+kk

Bytové jednotky 3+kk jsou uspořádány tak, že vstupní vchody do jednotek jsou provedeny z boků bytových jednotek a zajišťují tak soukromí obyvatelům domu. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozměrech až 34 m2. Dále se zde nachází WC s umyvadlem a úložný prostor.

 

V podkroví se nachází dva pokoje o rozměrech 13-14 m2, koupelna a úložný prostor v hřebeni střechy nebo je zde možné zbudovat pracovnu či ložnici. Jednotka se dá tímto rozšířit na cca 102 m2, což umožní komfortní bydlení pro čtyřčlenou rodinu. Jednotky jsou uspořádané tak, že umožnují výstup na pozemek a jeho plnohodnotné užívání jako v běžném rodinném domě.

Popisek bytové jednotky 2x 4+kk

Bytové jednotky 4+kk jsou uspořádány tak, že vstupní vchody do jednotek jsou provedeny z boků bytových jednotek a zajišťují tak soukromí obyvatelům domu. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozměrech 37 m2. Dále je zde možnost zbudovat WC s umyvadlem a sprchovým koutem
a úložný prostor.

V podkroví se nachází tři pokoje o rozměrech 9m2, 9m2 a 16 m2, dále koupelna a úložný prostor v hřebeni střechy nebo je zde možné zbudovat pracovnu či ložnici. Jednotka se dá tímto rozšířit na cca 120 a více m2, což umožní komfortní bydlení pro petičlenou rodinu. Jednotky jsou uspořádané tak, že umožňují výstup na pozemek a jeho plnohodnotné užívání jako v běžném rodinném domě.

a

Nízké náklady

Nízké pořizovací náklady ve srovnání s byty v Olomouci či rodinnými domy.
a

Komfort

Komfort bydlení a pohoda srovnatelná s bydlením v rodinném domě.
a

Provoz

Nízké provozní náklady a minimalizace negativních dopadů na životní prostředí.
a

Dotek přírody

Zdravé bydlení v kontaktu s přírodou s volbou těch nejkvalitnějších materiálů na trhu.

Přizpůsobíme Vám Vaše bydlení na míru

Jednotky umožnují úpravy dispozic, posuny příček za asistence našeho projektanta specializujícího se na rodinné domy.

Dále je zde možnost zbudování komínu pro krb, zbudování pracovny či ložnice v hřebeni střechy a dalších nadstandardů. S řešením jednotky Vám poradíme tak, aby kvalita Vašeho zdravějšího bydlení v našem projektu byla naplněna dle Vašich představ.

CENÍK

Jdeme na to ekonomicky

BYTOVÁ JEDNOTKA 3+KK

Bytová jednotka 3+kk s možností rozšíření

3+kk k dokončení obsahuje uzavřenou stavbu s okny a vstupními dveřmi, včetně vnějšího vzhledu domu dle vizualizace, bez doplňků jako jsou terasy, chodníky, vstupní brány apod., dále obsahuje el.topení a boiler, úložnou půdu se sklopným schodištěm, vypínače, zásuvky a el. rozvody, omítky bez finálních barev.

 

Svépomocí si klient dodělává obklady a dlažby, podlahy, vnitřní dveře a sanitu, které si má možnost obstarávat v průběhu stavby dle svých představ.

 

Varianta na klíč obsahuje standardy od našich prověřených dodavatelů s možností výběru ve středních cenových hladinách. Varianta na klíč neobsahuje kuchynskou linku.

Cena 3+kk s pozemkem – K dokončení svépomocí

od 4.899.000 Kč

Nutno dodělat podlahy, obklady, dlažby, vnitřní dveře a sanitu. Cena včetně pozemku, DPH, právních služeb a projektu.

Cena 3+kk s pozemkem – Na klíč

od 5.299.000 Kč

Cena včetně pozemku, DPH, právních služeb a projektu.

BYTOVÁ JEDNOTKA 4+KK

Bytová jednotka 4+kk s možností rozšíření

4+kk k dokončení obsahuje uzavřenou stavbu s okny a vstupními dveřmi, včetně vnějšího vzhledu domu dle vizualizace, bez terasy, chodníků, vjezdů apod. Dále obsahuje el.topení a boiler, úložnou půdu se sklopným schodištěm, vypínače, zásuvky a el. rozvody, omítky bez finálních barev.

 

Svépomocí si klient dodělává obklady a dlažby, podlahy, vnitřní dveře a sanitu, které si má možnost obstarávat v průběhu stavby dle svých představ.

 

Varianta na klíč obsahuje standardy od našich prověřených dodavatelů s možností výběru ve středních cenových hladinách. Varianta na klíč neobsahuje kuchyňskou linku.

Cena 4+kk s pozemkem – K dokončení svépomocí

5.599.000 Kč

Nutno dodělat podlahy, obklady, dlažby, vnitřní dveře a sanitu. Cena včetně pozemku, DPH, právních služeb a projektu.

Cena 4+kk s pozemkem – Na klíč

od 5.999.000 Kč

Cena včetně pozemku, DPH, právních služeb a projektu.

LOKALITA

V přírodě i u města

Horka nad Moravou

Pozemky se nacházejí ve výjimečné lokalitě chráněné krajinné oblasti nedaleko přírodních jezer Poděbrady z nejčistší vodou v okolí Olomouce.

U pozemků se nachází cyklistická stezka směřující kolem přírodních jezer Poděbrady do Olomouce. Jedná se o jedinečný projekt tohoto druhu s přihlédnutím na architektonicko – urbanistické řešení oblasti s důrazem na zachování venkovského rázu oblasti v kombinaci moderních architektonických prvků 21 století.

 
4

minuty

do Olomouce

500

metrů

do přírody

2

kilometry

na Poděbrady

2407

počet

obyvatel

KONTAKT

Povězme si více

Na osobní schůzce pronikneme více do detailů a po domluvě je možno i navštívit místo, kde budou stát budoucí bytové jednotky. Lze vám pomoci od prvního kroku až po ten poslední. Záleží jen na vás, jakou budete chtít péči. Pro začátek si zavolejme a domluvme si setkání.