Find Property:
LOKALITA

Ve městě i v přírodě - městská část Olomouce - Chomoutov

Olomouc-Chomoutov

Pozemky se nacházejí v okrajové části města Olomouce s výbornou dostupností do centra města. V areálu je zbudováno dětské hřiště, proběhla výsadba stromů v ulicích. Nedaleko jsou jezera Poděbrady s nejčistší vodou v okolí Olomouce, biokoridor a také cyklistické stezky pro sportovní vyžití.
Začátek výstavby byl zahájen v srpnu 2021. První etapa výstavby je již v běhu, prvním RD ve výstavbě I.Etapy je RD 19. Další RD budou následovat. Nyní připravujeme druhou etapu výstavby v této lokalitě.

Odkaz na album s fotkami z výstavby:

RD 19 – bytové jednotky 2x 3+kk:

https://photos.app.goo.gl/dGhajT1GFXYzNFEy9

RD 18 – bytové jednotky 4+kk a 3+kk:

https://photos.app.goo.gl/bjjv4HgDFuxfPyrQ8

 

 

Pozemky se nacházejí v městské části města Olomouce. U pozemků se nachází cyklistická stezka, biokoridor směřující kolem přírodních jezer Poděbrady. Jedná se o jedinečný projekt tohoto druhu s přihlédnutím na architektonicko – urbanistické řešení oblasti s důrazem na zachování venkovského rázu oblasti v kombinaci moderních architektonických prvků 21 stolet.

Cena bytové jednotky k dokončení s pozemkem 3 969 000 Kč. Dokončovací práce v závislosti na nárocích klienta cca 200 – 300 tisíc.

 
2

minuty

do Olomouce

200

metrů

do přírody

300

metrů

na Poděbrady

1000

počet

obyvatel

O NÁS

Stavíme už 30 let

Naši stavebníci mají více než třicetiletou praxi ve výstavbě rodinných domů, rekonstrukci bytových domů, rekonstrukci a stavbě výjimečných půdních vestaveb, sítování pozemků a budování infrastruktury potřebné pro bytovou výstavbu.